Koronawirus

Drodzy rodzice i uczestnicy wyjazdów

Ostatni czas był dla nas najtrudniejszym w naszej prawie 20 letniej historii. Ilość rozbieżnych informacji, niezrozumiałych  zaleceń i nakazów przyprawiała nas o ból głowy, a czasami nawet czarne wizje. Na szczęście od wielu z Was otrzymywaliśmy słowa otuchy i wiary, że Fun Tour to przetrwa. Jesteśmy i mamy energię aby nasze wyjazdy były jeszcze lepsze.

Zawsze przyświecała nam idea organizowania fun wyjazdów ale z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jesteśmy również gotowi spełnić nowe zalecenia GIS tym bardziej, że nie wnoszą one wiele nowego do dotychczasowych. Mamy nadzieję, że z lekkimi niedogodnościami ale obozy będą bardzo udane i dostarczą uczestnikom wytchnienia i radości po tym trudnym czasie.

Jako rodzic, rozumiem niepokój tych, którzy w obecnej sytuacji nie chcą wysyłać dzieci na obóz. Nie chcą również tracić wpłaconych pieniędzy. Oferujemy Państwu voucher turystyczny. Dzięki takiej opcji, nie stracicie Państwo poniesionych wkładów, uzyskacie gwarancję niezmienności ceny. Więcej szczegółów znajdziecie w tym linku…….

Jeszcze raz zapewniam, że podobnie jak w poprzednich latach, dołożymy wszelkich starań aby wypoczynek Państwa dzieci był bezpieczny i komfortowy.

Jeżeli chcesz zamówić voucher lub zrezygnować z wyjazdu pisz na maila fun-tour@fun-tour.com.pl ostateczną decyzję należy podjąć na 30 dni przed terminem wyjazdu.

  Warunki obozu