Maseczki ochronne trójwarstwowe 3D

Profesjonalna przyłbica ochronna

Szanowni przyjaciele Fun Touru

Przez prawie 20 lat dbamy o bezpieczeństwo Wasze i waszych dzieci w trakcie podróży. Doskonale wiecie, że dokładamy starań aby jakość naszych usług była wysoka. Staramy się, aby za tą jakością szła rozsądna cena. Przez lata udało nam się nawiązać wiele różnorodnych kontaktów. Naszymi klientami są chyba wszystkie możliwe branże. Z połączenia tych wszystkich zależności i czynników zrodził się nasz projekt.

Dziś w chwilach dla wszystkich ciężkich, w których tak naprawdę tylko dzięki wspólnej solidarności i życzliwości, snujemy plany na przyszłość, a tą zawsze będą podróże, chcemy prosić o wsparcie naszego planu awaryjnego.

Wraz z przyjacielem, poznanym oczywiście na wyjeździe  Fun Tour,  uruchomiliśmy produkcję maseczek i przyłbic ochronnych. Produkty te, podobnie jak nasze wycieczki, są najwyższej jakości za rozsądną cenę.

W przyłbicy cały dzień chodziłem po ogrodzie i świetnie się sprawdza.

Maseczki są trwałe i wyraźnie czuć różnicę pomiędzy chińskimi odpowiednikami.

Co najważniejsze produkują je Polacy, dla których produkcja ich to ostatnie źródło utrzymania.

W wielu telefonach i mailach okazywaliście troskę o nasze biuro. Jeżeli, nadal wyrażacie taką chęć, zapraszamy do kupna naszych produktów.

Jeżeli macie ciekawe produkty, usługi etc i chcecie z nimi dotrzeć do naszych klientów, wyślijcie maila i postaramy się, aby Fun Tour łączył też w tych trudnych chwilach.

Przypominamy, że nasze autokary są w stanie przewieść też towary. Jeżeli zastanawiacie się nad przesłaniem mebli, dużej ilości paczek jesteśmy do dyspozycji.

Jeżeli macie pomysł jak możecie mnie lub moją firmę wykorzystać, czekam z niecierpliwością